Warning: Use of undefined constant singlepost - assumed 'singlepost' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/netowp1/domains/sennik.eu/public_html/wp-content/themes/wp-enlightened/single.php on line 9
class="singlepost post-127 post type-post status-publish format-standard hentry category-c C" id="single-post-127">

Choroba

Sennik choroba

Sennik choroba

Choroba polega na zaburzeniu funkcji lub uszkodzeniu struktury organizmu. O zaistnieniu choroby można mówić wtedy, gdy działanie czynnika chorobotwórczego wywołuje niepożądane objawy, różniące się od czynności zdrowego organizmu.

Chyba nie ma takiego człowieka który lubiłby chorować , dotyczy to tak samo choroby na jawi e jak i we śnie.

Sny o chorobie mogą przybierać różne formy. Jeśli śnimy w jakimś kontekście o chorobie, najczęściej oznacza to, iż podświadomie lub całkiem świadomie obawiamy się o nasze zdrowie.

Może to być także zapowiedź choroby dla osób, które czują się dobrze, jednak w ich organizmie już coś zaczyna się dziać. Może to również oznaczać nie chorobę fizyczną, lecz jakieś problemy natury psychologicznej i emocjonalnej.

Znaczenie snu choroba

Kiedy śnimy, że jesteśmy chorzy, może to być znak, że coś jest nie w porządku z naszym życiem wewnętrznym. Być może mamy jakieś problemy, z którymi nie jesteśmy w stanie sobie poradzić i odczuwamy ból emocjonalny, choć możemy do końca go sobie nie uświadamiać.

Świadczy to najpewniej o istnieniu wewnętrznego napięcia, które uniemożliwia nam normalne funkcjonowanie, bowiem odbija się negatywnie na naszym samopoczuciu, zarówno fizycznym, jak i psychicznym.

Sen o chorobie zapowiada kłopoty i rzeczywistą chorobę w twojej rodzinie. Wkradnie się też z pewnością niezgoda.

Sen, że sam jesteś chory, oznacza niegroźną dolegliwość albo niemiłe stosunki z jakimś krewnym. Musisz szczególnie dbać o swoje zdrowie.

Dla kobiety sen o jej własnej chorobie wróży, że jakieś nieprzewidziane zdarzenie doprowadzi ją do rozpaczy, ponieważ będzie zmuszona odwołać zapowiedzianą wizytę albo rozrywkę.

Dla młodej kobiety sen, że jest chora na nieuleczalną chorobę, zapowiada, że prawdopodobnie będzie żyła w stanie bezżennym.

About the Author

Post a Reply

Top