Autobus

Znaczenie snu autobus

Sennik autobus

Autobus – środek transportu, który pozwala każdemu z nas przemieszczać się z miejsca na miejsce, wcześniej zaplanowaną trasą.

To symbol, który pojawia się bardzo często w naszych snach.

Może on przybierać różne formy : możemy w nim jechać samodzielnie lub jako pasażer, możemy widzieć zatłoczony autobus, a także pusty, możemy widzieć wypadek autobusowy, możemy czekać na przystanku na autobus lub możemy się spóźnić na autobus.

Autobus to środek transportu który powinien być ogólnie dostępny dla społeczeństwa. Stąd też trasy są wytyczone są z góry przez władze , tak by zaspokajały potrzeby wszystkich podróżujących.

Znaczenie snu autobus

Gdy śni ci się, że jedziesz autobusem w roli pasażera oznacza to, że wybrałeś bezpieczną ścieżkę kariery czy kierunek postępowania, ale oznacza to również, że nie działasz samodzielnie tylko poddałeś się czyjejś woli.

Gdy jedziemy we śnie autobusem oznacza to, że nie walczymy o swoje , nie torujemy sobie drogi na przykład przez las. Świadczy to o tym, że boimy się podejmować ryzykowne decyzje, że zawsze zostawiamy sobie jakiś margines bezpieczeństwa, boimy się zaryzykować .

About the Author

Post a Reply

Top